تماس با ما خانه

اخبار

کالای فاقد طرح شبنم به نفع دولت ضبط می شود

کالای فاقد طرح شبنم به نفع دولت ضبط می شود
شنبه, 4 آبان 1392
بازدید : 2221
تگ ها : پردازشگران نو اندیش , طرح شبنم
منبع : پايگاه اطلاع رساني شبنم
ذخیره
|
چاپ
معاون حقوقی و اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران از محکومیت واحدهای متخلف در شهر تهران خبرداد.

 بزرگمهر صادقی با اشاره به گشت های مستمر این سازمان در سطح بازار افزود: با اختصاص 3 اکیپ گشت سیار در صورت ویژه از فروشگاه ها بازرسی کردند که در این طرح با فروشندگانی که کالای فاقد طرح شبنم به فروش می رسانند برخورد می شود. این مقام مسئول قضایی در ادامه عنوان کرد: یک فقره پرونده درخصوص عرضه کالاهای فاقد طرح شبنم برای واحدهای عرضه مواد غذایی، پوشاک و موبایل تشکیل شد. وی در خاتمه افزود: شعبه سیار نیز با احراز تخلف قاچاق کالای مشکوفه به نفع دولت ضبط کردند و متخلفین را در مجموع به پرداخت 124 میلیون ریال جریمه در حق خزانه دولت محکوم کردند.اخبار مرتبط

ضیغمی: هدف حمایت از تولید است
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به فارس گفت: واردات 24 میلیارد دلاری در راستای حمایت از تولید و کنترل بازار است.
رئیس مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد
رئیس مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت از تصویب ایجاد کاتالوگ الکترونیکی برای تبادل بین کشورهای عضو اکو مبتنی بر ایران کد و تصویب طراحی پرتالی برای قرار دادن قوانین تجاری این کشورها خبر داد.
روابط عمومی شبکه بازرسی و نظارت مردمی:
معاون پیشگیری و هماهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز پنج گروه کالاهای وارداتی مشمول اجرای این طرح را شامل دارو و تجهیزات پزشکی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانگی ، رایانه و تجهیزات مربوط ، تلفن همراه اعلام کرد و گفت : بنکداران و عرضه کنندگان و نیز خریداران این کالا پیش از خرید حتما از اصالت ان مطمئن شوند تا دچار مشکل نشوند.
سیاستهای سردرگم دولت در مبارزه با قاچاق کالا
پدیده قاچاق که در سال‌های اخیر در کشور، معضلات جدی به همراه داشته است، همچنان یکی از دردسرهای اصلی برای دولت، تولیدکنندگان و حتی در مواردی خود مصرف کنندگان کالای قاچاق است. دولت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا در سالهای اخیر، تلاش کرده‌اند تا با طرح‌ها و راهکارهای گوناگون، جلوی این پدیده را بگیرند، ولی تا کنون این معضل همچنان پا بر جای با قی مانده است. سردرگمی سیاست‌های دولت در این میان، عامل اصلی تداوم قاچاق کالاست.
فعالیت کارگزاران متخلف طرح شبنم متوقف می‌شود
فعالیت کارگزاران متخلف طرح شبنم متوقف می‌شود
غلامرضا نوری‌زاده با بیان این مطلب افزود: