اجرای طرح شبنم متوقف نمی شود
چهارشنبه, 16 فروردین 1391 - 00:13
بازدید : 1532
:58
 
قائم مقام وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت: اجرای طرح شبنم( شبکه بازرسی و نظارت مردمی ) از طریق نصب بارکد دو بعدی بر روی کالاها از ابتدای بهمن ماه آغاز گردیده که در فاز نخست، چهار گروه کالاهایی شامل لوازم خانگی، رایانه، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی را شامل شده است .

معاون توسعه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت: تصمیمی به منظور توقف یا به تاخیر انداختن طرح شبنم گرفته نشده و هم اکنون این طرح همچنان به قوت خود باقی است.
به گزارش روابط عمومی پروژه شبنم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت «محمدصادق مفتح»  درباره برخی ابهامات درخصوص اجرای طرح شبکه بازرسی و نظارت مردمی (شاتا) افزود: این طرح که به منظور نصب بارکد دو بعدی بر روی کالاها وهمچنین ورود کالای بی کیفیت و جعلی صورت گرفت، همچنان در حال اجراست و تغییری در زمینه به تعویق انداختن یا توقف این طرح انجام نشده است.
وی تصریح کرد: هرگونه تغییر سیاست دراین باره باید از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اخذ شود چرا که این ارگان به عنوان مرجع تصمیم‌گیری در این راستا محسوب می‌شود.
مفتح با تکذیب خبر توقف طرح شبنم تاکید کرد: این طرح با قاطعیت در حال اجرا و پیگیری است و خبرهایی مبنی بر توقف این طرح نادرست است.
لازم به ذکر است: اجرای طرح شبنم( شبکه بازرسی و نظارت مردمی ) از طریق نصب بارکد دو بعدی بر روی کالاها از ابتدای بهمن ماه آغاز گردیده که در فاز نخست، چهار گروه کالاهایی شامل لوازم خانگی، رایانه، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی را شامل شده است.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پردازشگران نو اندیش میباشد.