تماس با ما خانه

معرفی نماینده

شما اینجا هستید :
 

موسسین شركت پردازشگران نواندیش از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه كدینگ و طبقه بندی كالا  آغاز كرده اند و تاكنون پروژه های متنوعی را در سطح ملی و سازمانی پیاده سازی كرده است.

از سال 1384 بنا به درخواست مركز ملی شماره گذاری كالا و خدمات ایران (ایران كد) سيستم های داخلی این مركز و نمایندگی های تابعه آن را تولید و تا اواسط سال 1386 به پایان رسانید.

 

در اواخر سال 1386 نمایندگی ارائه خدمات ایران كد را دریافت و تا كنون بیش از 1430 شخصیت حقیقی و حقوقی را به عضویت ایران كد درآورده است كه جزئیات اعضاء در قسمت مشتریان قابل جستجو می باشد.

این شركت علاوه بر خدمات ایران كد جدیدترین روشهای كدگذاری كالا و خدمات متداول دنيا به همراه سیستم های عملیاتی بالا دستی را به متقاضیان ارائه مي نماید.

پیاده سازی سیستم كدینگ متناسب هر سازمان اساسی ترین قدم در راه پیاده سازی سیستم های دیگر می باشد به عبارت دیگر تمامی فعاليت هر سازمان حول محور كالا و خدمات می باشد و ما معتقدیم اگر سیستم كدگذاری و طبقه بندی كالاها و خدمات هر سازمان متناسب با اهداف و گردش كاری آن پیاده سازی شود تمامی سیستم های بالا دستی نظیر انبار، فروش، تداركات، بازرگانی، خدمات پس از فروش و ... می تواند از اطلاعات آن بهره برداری نماید.

به عنوان مثال مدیریت یك انبار شامل چندین فعالیت می باشد كه  در تمامی آنها پرسنل یا با كالا به صورت مستقیم و یا اطلاعات مربوط به آن سر و كار دارند.

   برای دریافت اطلاعات بیشتر با مركز مشاوره ایران كد تماس و در كوتاه ترین زمان خدمات لازم رادريافت نمایید. 

  شماره تماس: 88311500     شماره نمابر: 88329790        ايميل: irancode@pardco.com

دریافت فرمهای عضویت

 

این شركت علاوه بر ارائه خدمات ایران كد جدیدترین روشهای كدگذاری كالا و خدمات را كه در دنیا متداول است به متقاضیان ارائه مي نماید لازم به ذكر است این اساسی ترین قدم در راه پیاده سازی سیستم های دیگر در هر سازمان می باشد به عبارت دیگر تمامی فعاليت هر سازمان حول محور كالا و خدمات می باشد و ما معتقدیم اگر سیستم كدگذاری و طبقه بندی كالاها و خدمات هر سازمان متناسب با آن پیاده سازی شود تمامی سیستم های بالا دستی نظیر انبار، فروش، تداركات، بازرگانی، خدمات پس از فروش و ... می تواند از اطاعات آن بهره برداری نماید.