تماس با ما خانه

نرم افزار های مبتنی بر بارکد

شما اینجا هستید :

 

 مقدمه

 ساختار سيستم

 نرم افزار انبار

 نرم افزار مديريت تجهيزات آتش نشاني

نرم افزار برداشت اطلاعات خط توليد

 امروزه استفاده از تکنولوژی بارکد بسیار متداول شده است و گستره آن از فروشگاهها و سازمانهای بزرگ به مغازه ها و شرکت های کوچک هم رسیده معمولا از این تکنولوژی در فرآیند فروش و یا انبارداری استفاده می شود اما قابلیت های این تکنولوژی بسیار بیشتر از این مي باشد، ما می توانیم هر نوع اطلاعات متغیر و یا ثابت را به بارکد تبدیل کنیم و با استفاده از ابزارهای متنوع مجهز به بارکد خوان اطلاعات را در فرآیندهای مختلف بازخوانی کنیم.
واحد تحقیق و توسعه شرکت پردازشگران نواندیش با مطالعه بر روی محیطهای مختلف از یک سو و شناسایی ابزارهای متنوع مجهز به تکنولوژی بارکد راهکارهای متنوعی را ارایه کرده است  که در ادامه نمونه ای از این سیستم ها را تشریح می کنیم .

 

 

رایانه های پرتابل (Data Collector)

 

حجم کم، مجهز بودن به سیستم عامل ویندوز CE، مقاوم در برابر شرایط محیطی، مجهز بودن به بارکد اسکنر وRFID ، حافظه بالا، قابلیت کار در شبکه، پورت USB، صفحه نمایش بزرگ و لمسی از جمله دلایلی است که امکان استفاده از رایانه های پرتابل (Data Collector) را در تمامی محیطهای کاری امکان پذیر کرده است. بکارگیری این دستگاه ویژه سرعت، دقت عمل کار و کاهش هزینه های سازمانی را در پي دارد .